Розміри телевізорів

Розміри телевізорів

Сьогодні обрати телевізор – це не проста задача, оскільки кожного року функціонал розширюється. Обираючи ТВ, більшість користувачів керуються принципом: чим більше, тим краще. Проте результат покупки не завжди відповідає очікуванням. Відстань, з якої ми дивимося телевізор, має велике значення при виборі ТВ.

Який розмір телевізора потрібно обрати залежно від кімнати Для початку розглянемо основні моменти: розмір екрану визначається його діагоналлю – це відстань від його лівого нижнього до правого верхнього кутів. Зазвичай цей розмір вказується у дюймах. А один дюйм – це приблизно 2,5 см. Перед вибором телевізора, спочатку потрібно визначити місце встановлення або монтажу ТВ. Важливо врахувати, що відстань між телевізором та нашими очима має бути приблизно в 3-4 рази більше, ніж його діагональ. Це дозволить зменшити напругу на очах і забезпечить відмінну якість зображення.

Якщо купувати телевізор для невеликих приміщень, таких як кухня, то краще обирати модель із діагоналлю 22″-32″. Для спальні підійде модель з діагоналлю від 32″ до 43″ дюймів. Вона буде розміщена на оптимальній висоті для очей і не займатиме багато місця при закріпленні на стіні. У вітальню можна встановити телевізори із більшою діагоналлю. Зазвичай, для звичайного перегляду передач та гри на консолях буде достатньо 49-50″ екранів. Окрім діагоналі телевізора, потрібно також враховувати роздільну здатність екрану. Найпоширеніші наразі це Full HD TV та Ultra HD або 4K.

Якої відстані потребують різні роздільні здатності екранів? Технологія Full HD TV є найбільш популярною. Її роздільна здатність становить 1920×1080. Це приблизно 2 мільйони пікселів. Всі можливості Full HD найкраще розкриваються на відстані близько 2 метрів. Виробники рекомендують розташовувати Full HD телевізор на відстані:

193 сантиметри

Знак ідеї

для 46 дюймів

202 сантиметри

Знак ідеї

для 48 дюймів

210 сантиметрів

Знак ідеї

для 50 дюймів

231 сантиметр

Знак ідеї

для 55 дюймів

252 сантиметри

Знак ідеї

для 60 дюймів

більше 300 см

Знак ідеї

для діагоналей більше 65 дюймів

Тепер перейдемо до відстані перегляду пристрою в Ultra HD або 4K

modern-tv-set-4k

Технологія 4K Ultra HD має роздільну здатність 3840×2160. У цьому випадку для побудови зображення використовується більше 8 мільйонів пікселів. Таким чином, підвищується чіткість і якість зображення, тому потреба у точному розрахунку відстані до екрану зменшується. Це дає більше можливостей для користувача.

Рекомендовані відстані до 4K екранів

Те саме стосується і телевізорів з роздільною здатністю у 8K. Але якщо виникають сумніви, то краще звернутися за допомогою до фахівців.

43’’

Знак ідеї

90 – 181 см

49’’

Знак ідеї

103 – 206 см

55’’

Знак ідеї

116 см – 231 см

65’

Знак ідеї

137 см – 275 см

75’

Знак ідеї

158 см – 315 см

80’’+

Знак ідеї

172 см – 344 см

Кожен покупець може знайти потрібний гаджет з відповідними характеристиками. Широкий вибір брендів та моделей дозволить підібрати ідеальний варіант за доступну ціну. А професійні консультанти готові допомогти з консультацією та оформленням замовлення.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору